0

Bydlení podle Feng Shui

Bydlení podle Feng Shui je snem mnoha lidí. Feng Shui je metoda podle čínského učení. Dalo by se říct, že je oblíbená nejenom v České republice, ale po celém světě. Pokud chcete Feng Shui pustit do svého bytu nebo rodinného domu, čekají vás s největší pravděpodobností nemalé změny. Pojďme se společně podívat na to, co je potřeba změnit.


Bydlení podle Feng Shui


Začít musíte ještě před tím, než vstoupíte do bytu nebo rodinného domu. Změny tedy začínají u vchodových dveří. Ty musí být v perfektním stavu, bez známek poškození. Jakmile je uvidíte po náročné práci, ihned se vám uleví. O to větší radost máte a celkovou chuť vstoupit do svého bytu nebo rodinného domu. Domov je místem klidu a bezpečí. Právě s tím vám pomůže metoda Feng Shui. Po vstupu jako první spatříte chodbu. Ta by měla být vybavená jednoduše. Chodba neslouží jako místo, kde budete odkládat věci.

Feng Shui bydlení


Snažte se ji udržovat v čistotě a jednoduchosti. Veškerá nečistota nebo skladiště by vám jen zhoršilo náladu. vchodové dveře a chodba se má postarat o opačný názor. Musí vám doslova vykouzlit úsměv na tváří. Dále se můžete pustit do dalších místností. Ty musí být rovněž udržované. Feng Shui není o tom, abyste svůj interiér přeplnili zbytečnostmi. Místností je dobré udržovat rovněž v jednoduchosti. Každá místnost by ve svém středu měla mít jakýsi prostor. U obývacího pokoje to platí dvojnásob, kvůli snazšímu procházení.


Jaké volit barvy? Jak vybavit ložnici?


Před výběrem vhodných barev se podíváme na ložnici. Jde o místnost klidu. Máte-li děti, vybavte i jejich pokoj podobně. Z místností musí být odstraněny veškeré rušivé elementy. K těmto elementům patří zbytečná elektronika, nevhodné barvy nebo jiné předměty, které při usínání na sebe strhávají příliš velké množství pozorností. Do místnosti je dobré umístit závěsy. Bydlení podle Feng Shui tak bude naprosto dokonalé. Vytvořte v místnostech, kde se usíná tmu. Jedině tak bude váš spánek kvalitní.


Co se týče barev, dává se v tomto případě přednost například žluté, oranžové nebo světlé modré. Obecně je možné použít jakoukoliv barvu, bude-li mít ovšem světlé odstíny. Žlutá a oranžová však patří mezi krásné, veselé a radostné barvy.

DavidN1995

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *