0

Levné webové stránky zvládne ovládat a upravovat každý

Kvalitní internetové stránky nemusí v začátcích vašeho podnikání stát celý váš počáteční finanční kapitál. Ačkoliv je web pro podnikání důležitý, dá se postavit za pár korun, na rozdíl od jiných výdajů, které vás v podnikání čekají. Jak postavit levné webové stránky, jež přitáhnou pozornost nejednoho zákazníka? Na to se společně podíváme v následujících odstavcích.

Zapomeňte na programátora!

Za služby programátora a grafika zaplatíte velké finanční prostředky. Pokud s podnikáním začínáte a váš finanční kapitál není kdoví jak velký, pak se musíte obrátit na levnější webové řešení. Řeč je konkrétně o krabicových verzích. Jde o internetové stránky, které jsou připravené. Stačí si jen zaplatit roční poplatek a následně se pustit do úprav, jež zvládnete i vy. Hotová řešení většinou nabízí několik grafických šablon, a to vždy podle oboru podnikání. Mimo jiné mají tyto hotové šablony předepsané texty, rubriky i stránky. Vaším úkolem bude jen přepsat text tak, aby odpovídal vašemu podnikání nebo firmě.

Hotová řešení se obejdou bez využití programátora. Různé úpravy i administrace jsou natolik jednoduchá, že je pochopíte během pár večerů. Do jednoho týdne tak můžete mít levné webové stránky podle svých představ. Nemusíte se bát toho, že byste web nedokázali postavit. Otázkou ovšem nastává, jakou firmu, jež nabízí hotová řešení si vyberete. K těm nejvyužívanějším patří například společnost Webnode, Estránky, MioWeb nebo Webgarden. Pro začátek vám doporučujeme společnost Webnode. Ta nabízí mnoho předpřipravených grafických šablon, funkcí a jednoduchou administraci. Stačí si jen vybrat tarif podle náročností projektu a pustit se do podnikání.

Levné webové stránky

Výběr tarifu také ovlivní fakt, zda se pouštíte čistě jen do internetové prezentace vaší firmy nebo se chystáte podnikat s internetovým obchodem. Společnost Webnode možnost internetového obchodu nabízí až ve třetím tarifu, který je pochopitelně cenově na jiné vlně. Na druhou stranu roční poplatek nepřesahuje hranici 5 tisíc korun, a tak si levné webové řešení může dovolit opravdu každý. Plno funkcí vás přesvědčí o tom, že jste si nemohli vybrat lépe. Mimo jiné postavit si internetové stránky za několik hodin čistého času vám dodává jistý bonus.

DavidN1995

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *