0

Lewis Hamilton vyrovnal skóre Michaela Schumachera

Michaela Schumachera vám s největší pravděpodobností představovat nemusíme. Mistr, který ve formulích 1 exceloval a jehož závodění mu přineslo obrovskou slávu má mezi piloty konkurenta. Tím je Lewis Hamilton. Britský závodník díky Velké ceně Eifelu na Nürburgringu dorovnal rekord Michaela Schumachera. Tento fakt nikdo neočekával. Rekord, který většina světové populace považoval za neporazitelný byl vyrovnán. Lewis Hamilton se tímto procesem pochlubil mimo jiné i na sociálních sítích. Není se čemu divit, jde o rekord, jež si zaslouží obrovský potlesk.

Lewis Hamilton a vyrovnávající skóre

Od doby, co se Lewis Hamilton posadil za volant formule 1 exceluje. To jsme již naznačovali v předchozím odstavci. Velká cena eifelu na Nürburgringu mu zajistila vyrovnání rekordu, jež byl držen německým pilotem Michaelem Schumacherem. Ten se proslavil především díky závodění ve formulích 1. Lewis Hamilton jde po stopách německého mistra. To dokazuje každým závodem. Sedmé vítězství mu mimo jiné zajistilo postavení lídra v sezoně, co se týče hodnocení světového šampionátu. Tady máte jasný důkaz toho, že když si jdete tvrdě za svým snem, úspěch se po čase dostaví.

Je potřeba ovšem vytrvat. Do závodu se Lewis Hamilton vydal z druhého místa. Už na samotném začátku ovšem bylo jasné, že si jde pro vítězství. Z prvního místa startoval jezdec Valtteri Botas. Lewis Hamilton se však do závodu pustil na plné obrátky. Důkazem toho byl prakticky okamžitý útok na první pozici. Lewis Hamilton je zároveň každou další sezonou blíže k dalšímu rekordu. Ten se netýká vyhraných závodů, ale titulů. Šestinásobný vítěz tak má stále motivaci k tomu, aby jeho závody byly lepší a lepší. Jak si bude vést Lewis Hamilton v dalších závodech už bude záležet čistě jen na něm.

Formule 1 ho baví aneb život na dlani

Budete-li sledovat šestinásobného vítěze titulu na sociálních sítích, rychle pochopíte, že kromě rodiny žije závoděním ve formulích 1. Nemůžeme se ničemu divit, britský jezdec se s největší pravděpodobností narodil s volantem v ruce. Každou zatáčkou předchozí větu jen potvrzuje. Chcete-li vědět o úspěchu Lewise Hamiltona více informací, pak ho sledujte na Instagramu, popřípadě na Facebooku.

DavidN1995

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *